Pozdrav od Čvira

11. novembra 2020
Čviroslav S Elánom

Ahojte, priatelia!

Volám sa Čviro a od roku 1999 som členom rodiny cestovnej kancelárie a umeleckej agentúry Elán. Na rozdiel od ostatných operencov som sa nevyliahol z vajíčka, ale z predstavivosti maliara a umelca Eduarda Dudáša. Potreboval som sa aj nejako volať, a deti z Košíc sa rozhodli, že moje meno bude Čviro. Musím povedať, že som s ním spokojný.
Aké mám záľuby? Milujem šport, najmä futbal a bicyklovanie. A ešte schovávačky a naháňačky. Neviem, či je aj jedenie záľuba, ale ak áno, tak zbožňujem špagety s kečupom a sladkosti.

Kde všade som bol?
So skvelým kolektívom animátorov a kolegov som preletel takmer každý kút Slovenska. Zažil som desiatky skvelých táborov a škôl v prírode, na ktoré mám krásne spomienky. Naučil som sa lyžovať aj plávať – a verte mi, je to omnoho ľahšie, ako to na prvý pohľad vyzerá. Jednou z tradícií, ktoré nikdy nevynechám, je moja návšteva Korzárlandu, ktorý má za sebou už 13 čarovných ročníkov.
Nebojím sa vybrať ani za hranice – na také Kanárske ostrovy alebo talianske pláže sa vždy rád vrátim.

Nie som sám, kto rád spoznáva Slovensko, svet, a nových ľudí. Na svojich cestách som narazil na mnoho úspešných a slávnych osobností, športovcov a umelcov. Do našich táboroch zavítali Jana Kirschner, či Igor Timko s kapelou No name. Na akciách sme spolupracovali napríklad aj s Michalom Davidom a Michalom Hudákom. A keďže nie sú ani zďaleka takí nedosiahnuteľní, ako sa v telke a na internete zdajú, stali sme sa priateľmi a pravidelne si píšeme. Možno vám niektorých predstavím aj osobne.

Letím s dobou
Svet sa modernizuje a ja s ním. Preto som sa rozhodol postaviť si hniezdo aj v online svete. To prvé bude priamo na webe ckelan.sk, kde nájdete blog s mojimi zážitkami a skúsenosťami z detských táborov a škôl v prírode. Môj druhý domov bude priamo na sociálnych sieťach, kde sa s vami podelím o novinky a aktuality.
Nebudem na to, samozrejme, sám. Pomôžu mi naši vedúci táborov, učitelia aj kamaráti.

Čo ma čaká v roku 2021?
Mám radosť, že už teraz pripravujeme ďalší ročník tábora Korzárland. S tímom pre vás pripravujeme novinky, ktoré nielen postupne predstavíme, ale v budúcom roku ich prinesieme do táborov a škôl v prírode. Tešíme sa na všetkých, ktorí sa k nám pri spoznávaní tajomstiev a pokladov Slovenska pridajú.

Čviro a tím CK Elán

TAGY
  • CK Elán
  • novinky
Čviroslav S Elánom
Veselý maskot CK Elán, ktorý toho veľa zažil a ešte veľa zažije :) Píše pre vás príspevky, články, radí, pomáha, informuje a teší sa na vaše otázky.

Chcete byť informovaný ako prvý ?

Nechajte nám váš e-mail a my vás budeme informovať o našich aktivitách

CESTOVNÁ KANCELÁRIA A UMELECKÁ AGENTÚRA ELÁN s.r.o.
Lesná 15
044 14 Čaňa

Mobil: 0903 607 705, 0915 808 020
Email: ckelan@ckelan.sk

IČO: 36 213 837
Registrácia: Okresný súd KE1, Vložka č. 13230/V.

Copyright (c) ckelan 2022. All rights reserved.

CESTOVNÁ KANCELÁRIA A UMELECKÁ AGENTÚRA ELÁN s.r.o.
Lesná 15
044 14 Čaňa

Mobil: 0903 607 705, 0915 808 020
Email: ckelan@ckelan.sk

IČO: 36 213 837
Registrácia: Okresný súd KE1, Vložka č. 13230/V.

Copyright (c) ckelan 2022. All rights reserved.