Skupinové pobyty na kľúč

Z našich skúseností s organizovaním detských a mládežníckych pobytov vieme, že ich absolvovanie prináša pre kolektív mnoho pozitívnych zážitkov a skúseností a preto Vám radi pomôžeme pripraviť práve ten Váš pobyt čo najefektívnejšie s ohľadom na Vaše záujmy a preferencie.

Poradíme pri výbere lokality, doporučíme to najvhodnejšie zariadenie s konkrétnymi možnosťami práve pre Vás, v prípade potreby vybavíme transfer, resp. dopravu a ďalšie podľa Vašej požiadavky.

Využitie pobytov na športové či tanečno-umelecké sústredenia, teambuilding, školenia zamestnancov, či len tak na zrelaxovanie a zábavu Vášho kolektívu, je teda len na Vás.

Športové sústredenia sa stali každoročným „rituálom“ v mnohých športových kluboch a tímoch. Okrem samotnej športovej činnosti majú tieto sústredenia aj tzv. stmeľovací charakter. Tým, že hráči trávia spoločný čas niekoľko dní, až týždňov, lepšie sa spoznajú nielen po „pracovnej“ stránke, ale aj tej súkromnej. Utužujú sa medzi nimi vzťahové interakcie, ktoré sa neskôr môžu pozitívne odzrkadliť na ich športových výkonoch. Dôvera medzi hráčmi na súkromnej osobnostnej úrovni môže priniesť väčšiu dôveru aj na ihrisku. Účel športovej prípravy nie je len v príprave hráčov na nastávajúcu sezónu, ale aj na utužovanie kolektívu, zlepšenie vzťahov medzi nimi, z toho vyplývajúcu lepšiu a organizovanejšiu spoluprácu v rámci tímu.

Skupinové pobyty na kľúč

CESTOVNÁ KANCELÁRIA A UMELECKÁ AGENTÚRA ELÁN s.r.o.

Markušova 7

040 11 Košice - Západ


Mobil: 0918 411 066, 0903 607 537        
Email: ckelan@ckelan.sk

IČO: 36 213 837
Registrácia: Okresný súd KE1, Vložka č. 13230/V.

 

 

 

 

 

 

(C) CK Elán, všetky práva vyhradené

facebook