Cestovná kancelária

UŽ 27. SEZÓNA S VAMI !
Naša cestovná kancelária ELÁN vznikla v roku 1993. Špecializujeme sa hlavne na organizovanie letných detských rekreácií, škôl v prirode, školských výletov a lyžiarskych výcvikov na Slovensku aj v zahraničí.

 

Letné detské rekreácie sme organizovali na území celého Slovenska v atraktívnych prostrediach: Tatranská Lomnica, Demänovská dolina, Bardejov, Račkova dolina, Ždiar, Ľubovnianske Kúpele, Tále, Bojnice, Červený Kláštor, Zuberec-Orava, Drienica, Zemplínska Šírava, Stará Voda, Chtelnica pri Piešťanoch,  Juskova Voľa, Donovaly a iné.

 

Pri výbere zariadení je pre nás najdôležitejšie to, aby spĺňali kritéria pre organizovanie letných detských táborov.

Organizujeme detské tábory pre deti z detských domovov a pre deti zo sociálne slabších rodín.

 

Pre tieto deti pripravujeme bohatý program, ktorý prispôsobujeme vekovej skladbe detí a tiež charakteru tábora s využitím možností, ktoré daná lokalita ponúka, napr.: výlety, športová súťaže - loptové hry, bicyklovanie, plávanie, diskotéky, karnevaly, záujmovú činnosť.Všetky materiálne a športové potreby zabezpečujeme z vlastných zdrojov.

 

Našou výhodou je, že sme zároveň umeleckou agentúrou, čoho dôkazom je aj návšteva množstva umelcov v našich detských táboroch: Majster N - kráľ detí, zlatá slávica roku 2000 Jana Kirschnerová, hudobná skupina No Name, Montana, D - Night, majster sveta v kick boxe Roman Volák, Tomáš Plaszky a jeho Divadlo v kufri a ďalší.

 

V detských táboroch sme odrekreovali približne 75 000 detí. Odrazom spokojnosti s našim produktom je neustále sa zvyšujúci počet prihlásených detí. V našich detských táboroch boli už aj deti z rôznych štátov: z Nemecka, Poľska, Vietnamu, Mozambiku, Česka, Ruska a iných.

 

O deti v tábore sa starajú skúsení táboroví pracovníci, ktorých vyberáme na základe konkurzov na PdF a FF PU, resp. sú to mladí pedagógovia z praxe, veselí, zodpovední a zanietení táborníci, ktorí prechádzajú školeniami a pohovormi so zástupcami CK ELÁN. O zdravotný stav sa starajú lekári, resp. zdravotníci.

CESTOVNÁ KANCELÁRIA A UMELECKÁ AGENTÚRA ELÁN s.r.o.

Markušova 7

040 11 Košice - Západ


Mobil: 0918 411 066, 0903 607 537        
Email: ckelan@ckelan.sk

IČO: 36 213 837
Registrácia: Okresný súd KE1, Vložka č. 13230/V.

 

 

 

 

 

 

(C) CK Elán, všetky práva vyhradené

facebook